Mercedes-Benz

Nowy eVito.

Elektryczny napęd dla Twojej firmy.
Nowy eVito

Bezemisyjna jazda lokalna.

eVito jest tak samo funkcjonalny, bezpieczny i komfortowy, jak dobrze znany Mercedes-Benz Vito. Wysokowydajny silnik elektryczny eVito Furgon posiada maksymalną moc 116 KM imoment obrotowy do 295 Nm. Silnik eVito Tourer posiada natomiast moc maksymalną 204 KM i moment obrotowy do 362 Nm.

Ze względu na zasięg 150 km1 eVito Furgon jest odpowiedni przede wszystkim do jazdy w ruchu miejskim. Użytkowa pojemność akumulatorów wynosi 35 kWh.

eVito Tourer dzięki zasięgowi 359 km1 umożliwia swobodną jazdę również na dalszych trasach poza obszarem miasta. Użytkowa pojemność akumulatorów wynosi 90 kWh.

[1] Faktyczny zasięg zależy od indywidualnej techniki jazdy, warunków drogowych i natężenia ruchu drogowego, temperatury zewnętrznej, korzystania z układu klimatyzacji / ogrzewania itd. i może się ewentualnie różnić.

Nowy eVito Furgon

Maksymalnie wydajne korzystanie z energii elektrycznej.

Inteligentna strategia eksploatacji zapewnia maksymalnie efektywne wykorzystanie energii: 3 programy jazdy i 4 poziomy rekuperacji umożliwiają optymalizację zużycia energii elektrycznej, a tym samym również zasięgu. 3 programy jazdy: „E+”, „E” i „C” wybiera się przełącznikiem programów jazdy, a 4 poziomy rekuperacji: „D–”, „D”, „D+” i „D++” – manetkami przy kierownicy. Rekuperacja oznacza odzyskiwanie energii podczas hamowania pojazdu. Na przykład podczas zjazdu ze wzniesienia akumulator ładuje się, co zastępuje utratę energii w formie ciepła.

Dobra rozrywka, najlepsze informacje.

Systemy informacyjne i komunikacyjne z wieloma różnymi interfejsami zapewnią na życzenie doskonałe połączenia i świetną rozrywkę. Obsługa opcjonalnych systemów multimedialnych Audio 30 i Audio 40 na ekranie dotykowym jest intuicyjna i wygodna.

Nowy eVito Tourer

 

On jest gotów. Czy Ty też?

Szybko docenisz eVito jako swojego partnera. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. Otrzymujesz zaawansowany technicznie samochód w jakości Mercedes-Benz, którego napęd elektryczny i ogrzewanie pomyślnie przeszły nasz kompleksowy test zimowy z temperaturami do minus 30°C. Dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem i wytrzymałym materiałom we wnętrzu pojazd ten nawet po wielu latach będzie się doskonale prezentować jako wizytówka Twojej firmy.

Tutaj można cieszyć się pracą.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: eVito wprowadzi Cię w doskonały nastrój dzięki przestronnemu wnętrzu. Solidne, wygodne fotele zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długich podróży. W zimnych miesiącach cennym dodatkiem jest dostępne seryjnie ogrzewanie fotela kierowcy. Jeżeli z przodu potrzebne jest miejsce dla dwóch pasażerów, można zamówić opcjonalną kanapę pasażera. Dostępne na życzenie systemy audio zapewniają doskonałą łączność i rozrywkę podczas podróży, a w połączeniu z systemem nawigacyjnym Audio 40 również łatwiejsze dotarcie do celu.

Dalsze kroki

eVito Furgon
eVito Tourer

Konfigurator

Więcej informacji

Konfigurator

Więcej informacji