Mercedes-Benz

Van Partner

Oferta dedykowana samochodom dostawczym

Oryginalne Części Mercedes-Benz Vans

Dokładnie zdefiniowane zalecenia producenta, rozległe kontrole i kompleksowe testy gwarantują, że każda pojedyncza oryginalna część Mercedes-Benz spełnia najwyższe standardy jakościowe i jest zawsze na najwyższym poziomie technicznym. Aby ten wysoki poziom naszych produktów pozostał w najściślejszym tego słowa znaczeniu wyjątkowy, chronimy je niepowtarzalnym opakowaniem z hologramem – również dla Państwa bezpieczeństwa.

Dzięki naszemu ponad stuletniemu doświadczeniu w produkcji pojazdów i części, Państwa samochód zachowa wszystkie swoje walory w takim stopniu, jak to tylko możliwe: od słynnej jakości, poprzez sprawdzone bezpieczeństwo, po bezwarunkową niezawodność – nawet po przejechaniu setek tysięcy kilometrów. Ekstremalna trwałość i doskonały stosunek ceny do jakości czynią nasze oryginalne części bezkonkurencyjnymi również pod względem ekonomiczności.

Nawet gdy Mercedes ma już swoje lata, większość jego części jest jeszcze całkowicie pełnowartościowych.

Dlatego uszkodzoną część przyjmujemy do zwrotu. Wartość zwróconej przez Państwa używanej części zaliczamy na poczet przygotowanej i przetestowanej oryginalnej części EconomyLine. Oczywiście zamontowanie i wymontowanie części wykonamy na Państwa życzenie od razu na miejscu. Każda część używana, którą poddajemy konserwacji w celu ponownego zastosowania, oznacza oszczędność na koszcie wytworzenia części nowej. Wynikającą stąd korzyść cenową, dochodzącą do 50%, przekazujemy bezpośrednio Państwu.

Oryginalne części EconomyLine marki Mercedes-Benz stanowią rozwiązanie naprawcze przyjazne dla środowiska, korzystne finansowo i odpowiednie do wieku pojazdu – z zachowaniem jakościowego standardu części nowych, wraz ze światową gwarancją na części.

Przy naprawie dokonywanej z użyciem Oryginalnych Części EconomyLine mogą Państwo nadal liczyć na nasz wypróbowany standard jakościowy. Oferując części poddane konserwacji przez naszych specjalistów zapewniamy Państwu jakość i bezpieczeństwo – jest to ta sama gwarancja, której udzielamy na nowe części z produkcji seryjnej.

Na czym polega regeneracja w fabryce?

Do regeneracji trafiają oryginalne części wymontowane z samochodów, które nadają się do ponownego wykorzystania. W trakcie regeneracji w fabryce części są:

-demontowane na elementy składowe,

- dokładnie czyszczone,

- poddane szczegółowej kontroli stopnia zużycia - w miejsce elementów zużytych montowane są elementy fabrycznie nowe,

- poddane końcowej kontroli jakości zgodnie ze standardami obowiązującymi dla części fabrycznie nowych.

Używane części Mercedes-Benz mają większą wartość, niż się wydaje. Albowiem wraz z każdą częścią używaną, którą przygotowujemy do ponownego zastosowania, oszczędzamy na wytworzeniu części nowej – jest to oszczędność energii, nakładu pracy, materiału i związanych z tym kosztów. Jest to korzyść tak znaczna, że przy zakupie lub montażu Oryginalnej Części EconomyLine możemy przyjmować w rozliczenie niemal wszystkie części używane. Wartość zwróconej przez Państwa używanej części zaliczamy na poczet Państwa rachunku. Dlatego osiągana przez Państwa korzyść w wielu przypadkach sięga 50 % w stosunku do części nowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi i zapoznania się z pełną ofertą.