Mercedes-Benz

Nowy Vito. Świetna robota!

Nowy Vito. Świetna robota!

Poznaj ulepszone wersje Nowego Mercedesa Vito. Wszechstronne, dynamiczne i niezawodne, teraz zyskały jeszcze więcej cech, które wyróżniają je spośród innych samochodów.

Oba modele wyposażono w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i rozbudowaną usługę łączności Mercedes PRO. Ułatwia ona zdobycie pełnej wiedzy o użytkowaniu samochodu, pozwala też szybko zareagować na potrzeby eksploatacyjne Nowego Vito.

W wersji Furgon Nowy Vito zachwyca przestrzenią załadunkową i możliwościami adaptacji nadwozia do własnych potrzeb. Nowy Mercedes Vito Tourer daje zaś niezrównany komfort podróży w przestronnym wnętrzu. Tym samochodem może podróżować nawet dziewięć osób - łącznie z bagażami!

Vito Furgon już za 1270 zł netto/msc.*
z wpłatą własną 10% dostępny od ręki
‏‏‎ ‎
Vito Tourer już za 1970 zł netto/msc.**
z wpłatą własną 10% dostępny od ręki‏‏‎ ‎

   ‎

* Vito Furgon w programie Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki kalkulacji: wpłata wstępna 5% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r. Powyższa propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

** Vito Tourer w programie Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki kalkulacji: wpłata wstępna 10% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r. Powyższa propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Sprawdź szczegóły oferty

Dlaczego Nowe Vito?

Vito Furgon
Vito Furgon
 • Pojemność przestrzeni ładunkowej do 6,6 m³ i powierzchnia przestrzeni ładunkowej do 4,76 m² w wersji ekstra długiej
 • Miejsce na maksymalnie trzy europalety w wersji długiej i ekstra długiej
 • Trzy rodzaje napędu: na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła
 • Wysokość pojazdu zaledwie 1910 mm, pasująca do większości garaży, parkingów wielopoziomowych i podziemnych oraz myjni
 • Połączenie pojazdu ze światem cyfrowym za pośrednictwem Mercedes PRO
Vito Tourer
Vito Tourer
 • Różne konfiguracje foteli z dwu- i trzyosobowymi kanapami w maksymalnie trzech rzędach siedzeń
 • Maksymalnie dziewięć miejsc siedzących w wersji z trzema rzędami siedzeń
 • Trzy linie wyposażenia w zależności od zapotrzebowania: Vito Tourer BASE, PRO i SELECT
 • Funkcjonalne, wysokiej jakości wnętrze pojazdu
 • Wysokość pojazdu zaledwie 1890 mm, pasująca do większości garaży, parkingów wielopoziomowych i podziemnych oraz myjni
 • Połączenie pojazdu ze światem cyfrowym za pośrednictwem Mercedes PRO

Silniki

Silniki
Dynamiczne i oszczędne silniki Diesla o mocy od 102-190 KM, trzy warianty napędu, manualne i automatyczne skrzynie biegów.
 ‎
Silnik Twojego samochodu to napęd dla Twojej firmy. Pod maską Vito znajdziesz niezawodne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania technologiczne, a dodatkowo układ napędowy zoptymalizujesz pod kątem swojego biznesu.
 ‎
‎Vito oferuje dwa 4-cylindrowe silniki wysokoprężne z bezpośrednim wtryskiem paliwa w systemie Common Rail i turbodoładowaniem. Silnik OM622 o pojemności 1749 cm3 w dwóch klasa chmocy i OM654 o pojemności 1950 cm3 w trzech klasach mocy.

Układ napędowy dostępny jest w trzech watiantacvh - na przednie koła, na tylne koła oraz na wszystkie koła 4Matic. W zależności od potrzeb, możesz wybrać automatyczną, dziewięciobiegową skrzynię automatyczną 9G-TRONIC lub 6-stopniowa manualną.
 ‎

Dobra rozrywka, aktualne informacje

Dobra rozrywka, aktualne informacje
Systemy informacyjne i komunikacyjne z wieloma różnymi interfejsami zapewnią na życzenie doskonałe połączenia i świetną rozrywkę.
 ‎
Obsługa opcjonalnych systemów multimedialnych Audio 30 i Audio 40 na ekranie dotykowym jest intuicyjna i wygodna.

W pełni ocynkowana karoseria

W pełni ocynkowana karoseria
W polskich warunkach pogodowych Twoje auto jest narażone na działanie wilgoci, mrozu, zmian temperatury i soli drogowej. Dlatego w Vito zastosowano kompleksową ochronę antykorozyjną, by stworzyć dla Twojej firmy samochód niezawodny w każdym calu.
 ‎
W pełni ocynkowane nadwozie, uszczelnienia spawów, zabezpieczone krawędzie drzwi, maski i klapy sprawią, że Twój Vito będzie się doskonale prezentował przez długie lata.
 ‎
Karoseria nie jest wyjątkiem – Mercedes to gwarancja, że wszystkie zastosowane komponenty mają najwyższą niezawodność. Niech ta jakość będzie wizytówką Twojej firmy i zapewni Ci przewagę nad konkurencją.
 ‎

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
Bezpiecznie do celu.
 ‎
Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Furgon wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowo na pokładzie do dyspozycji są: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu.
 ‎

Ekonomiczność

Ekonomiczność
Przeżyj swój własny cud gospodarczy.
 ‎
Kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Wśród pięciu wersji silnikowych Vito Furgon z silnikiem wysokoprężnym na pewno znajdziesz ekonomiczne rozwiązanie do realizacji swoich zadań. Typowa dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość sprawią, że Vito Furgon będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km.
 ‎

Łączność sieciowa Mercedes PRO

Łączność sieciowa Mercedes PRO
Zawsze online z Mercedes PRO.
 ‎
Jadąc Vito, zabierasz cały cyfrowy świat ze sobą! Opcjonalne systemy audio oferują zestaw głośnomówiący oraz funkcję streamingu muzyki przez Bluetooth® i umożliwiają częściową integrację ze smartfonem. Dzięki temu zadania związane z pracą można realizować w sposób maksymalnie ekonomiczny i wygodny – także dzięki prostocie obsługi.
 ‎
Stale rosnąca liczba usług łączności Mercedes PRO umożliwia łatwiejsze i bardziej ekonomicznie wykonywanie zadań. Kompleksowa oferta opcjonalnych rozwiązań obejmuje komunikację flotową, logistykę pojazdu i system telefonu alarmowego Mercedes-Benz.

Promocyjne metody finansowania.

Lease&Drive 1%
Atrakcyjny leasing bez wpłaty własnej.

‏‏‎ ‎
Leasing 103%
Wyjątkowo niski całkowity koszt leasingu, bez dodatkowych wymagań.

‏‏‎ ‎
Pożyczka od 2,99%
Atrakcyjne oprocentowanie pożyczki.

‏‏‎ ‎
Pożyczka Pół/Pół
Brak oprocentowania, oplata administracyjna wynosi tylko 0,99%.

Oferta Umów Serwisowych dla Twojego Vito.

Twój samochód dostawczy to ważny element napędzający Twój biznes. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz Twoje auto jest zawsze w ruchu, a Ty nie musisz martwić się o jego niezawodność. Sprawdź, jaki produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi kosztami.

Pakiet Przeglądów - 4Pakiet Gwarancyjny
+24 m-ce
Pakiet Complete
3 733 zł netto
4 592 zł brutto
2 154 złPrzykład: Vito 114 CDI, 36 m-cy, 150 000km
327 zł netto miesięcznie
402 zł brutto miesięcznie

Pakiet Przeglądów - Regularna, profesjonalna kontrola najważniejszych części i funkcji samochodu zagwarantuje jego sprawność i wydajność. Kupując przeglądy w pakiecie otrzymujesz niższą cenę i unikasz dodatkowych kosztów napraw.

Pakiet Gwarancyjny - zapewnia przedłużoną ochronę gwarancyjną Mercedes-Benz po upływie gwarancji producenta. Dzięki niej chronimy Cię przed nieprzewidzianymi kosztami napraw. Bez udziału własnego, na możliwych do zaplanowania, atrakcyjnych warunkach.

Pakiet Complete - oferuje Ci kompleksową opiekę. Obejmuje ona wszystkie czynności serwisowe, łącznie z wymianą części eksploatacyjnych, a także czynności o charakterze gwarancyjnym.

Sprawdź ofertę w naszej internetowej  przeglądarce samochodów gotowych do odbioru.

1. Obejrzyj samochody online na dokładnych wizualizacjach i opisem wyposażenia
2. Wybierz interesujący Cię model
3. Zostaw swoje dane kontaktowe - dealer skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę
4. Obejrzyj samochód w salonie

Możesz również skorzystać z konfiguratora internetowego lub skontaktować się z naszymi Doradcami Handlowymi!

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu prawa, a wszystkie zawarte w niej dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Ostateczną propozycję przedstawia Doradca u Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz.

Vito Furgon: Zużycie paliwa: 6,7-8,0 l/100 km (cykl mieszany); emisja CO2: 176-211 g/km (cykl mieszany). Szczegóły na stronie

Vito Tourer: Zużycie paliwa: 6,8-8,2 l/100 km (cykl mieszany); emisja CO2: 178-215 g/km (cykl mieszany). Szczegóły na stronie