Mercedes-Benz

Przyszłość to styl życia.

Plany na dziś? Zadbam o rodzinę i czyste powietrze w moim otoczeniu.
Przyszłość to styl życia

Działasz z myślą o przyszłości.

Żyjesz z myślą o jutrze.
Wiemy, czego potrzebujesz dzisiaj.

Przyszłość naszej planety jest dla Ciebie równie ważna, jak przyszłość Twojej rodziny. Wiesz, że od decyzji podejmowanych tu i teraz zależy świat, w którym Twoi najbliżsi będą żyć za kilka i kilkanaście lat. Zależy Ci na tym, by mogli cieszyć się każdym dniem – tak, jak Ty dzisiaj. Dlatego korzystasz z nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań, idealnie dopasowanych do Waszych potrzeb. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca niż dotychczas, docenisz EQV – w pełni elektrycznego, rodzinnego vana od Mercedes-Benz.

EQV Online Showroom

Wirtualny Salon EQV.

Poznaj całkowicie elektryczny model EQV nie wychodząc z domu.

Mercedes EQV

Doceniamy i dajemy Ci kolejne narzędzie do dbania o środowisko.

Nowoczesny i komfortowy EQV. Samochód, który za Tobą nadąży.

EQV łączy wszystkie zalety samochodu elektrycznego z klasą i wygodą, jakie oferują pojazdy Mercedes-Benz Klasy V. Niezależnie od tego, czy masz dużą rodzinę, czy wymagającą większej przestrzeni pasję, EQV doskonale wpisze się w Twój styl życia. Sprawdzi się na ulicach metropolii i podczas wypadów za miasto, a dzięki niemu skorzystasz z coraz liczniejszych przywilejów dla pojazdów elektrycznych - takich jak możliwość jazdy po buspasach czy bezpłatnego parkowania w strefach płatnego parkowania.

Mercedes EQV

W pełni elektryczny EQV.

Kolejny krok w stronę przyszłości. Napęd elektryczny.

Płynne i ciche prowadzenie oraz wyjątkowa elastyczność, którą zapewnia silnik elektryczny o mocy 150 kW (204 KM). Akumulator o pojemności użytkowej 90 kWh, który – dzięki szybkim ładowarkom – naładujesz od 10 do 80 procent w około 45 minut przy ładowarce o mocy 110 kW. Dzięki silnikowi elektrycznemu przemieszczasz się w ciszy, bez żadnych odczuwalnych we wnętrzu wibracji, bez konieczności rozgrzewania silnika czy zużycia elementów takich jak sprzęgło, turbina czy rozrusznik – w silniku elektrycznym nie występują. Jedyne co pozostawisz po sobie, to dobre wrażenie.

Design EQV

Design

Jeśli liczy się dla Ciebie nowoczesność, klasa i komfort, docenisz EQV od pierwszego spojrzenia. Wyrazista bryła, specjalnie zaprojektowane elementy wzornictwa oraz charakterystyczne dla Klasy V luksusowe wyposażenie zdradzają, że ten samochód spełni wymagania wszystkich Twoich bliskich. Pakiety stylizacyjne do personalizacji nadwozia oraz wnętrza, paleta różnorodnych lakierów, kół, tapicerek i elementów ozdobnych sprawi, że Twój Mercedes-Benz EQV będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i charakteru. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Poza rygorystycznymi badaniami i testami, którym poddawane są wszystkie pojazdy Mercedes-Benz, elektryczny EQV jest standardowo wyposażony w pakiet asystenta jazdy, poduszki powietrzne i aktywnego asystenta układu hamulcowego. Wsparcie w utrzymaniu pasa ruchu, większe bezpieczeństwo podczas zmiany pasa, asystent rozpoznawania znaków drogowych i ten ostrzegający przez przemęczeniem, oraz pakiet ochrony antykradzieżowej sprawiają, że możesz jeździć i spać spokojnie. 

Komfort

Komfort

Elektryczny napęd, wygodne wnętrze dla nawet ośmiu osób i intuicyjne rozwiązania gwarantują komfort na miarę przyszłości. W zależności od swoich preferencji możesz wybrać obsługę głosową lub dotykową oraz zdalnie zarządzać klimatyzacją. Z myślą o tym, aby czas spędzony w samochodzie był jak najprzyjemniejszy, możesz wyposażyć EQV w panoramiczny, odsuwany dach, system nagłaśniający surround Burmester®, pakiet stołowy oraz pakiet leżanki. A gdy poczujesz się już jak u siebie, odkryjesz, jak wygodnie jest mieć pod ręką konsolę środkową ze zintegrowanym chłodzonym schowkiem oraz ile zyskuje wnętrze samochodu pod wpływem oświetlenia Ambiente. 

Dane techniczne.

Zestawienie danych i faktów dotyczących EQV.

Moc150 kW (204 KM)
Maksymalny moment obrotowy362 Nm
Prędkość maksymalna160 km/h
Emisja dwutlenku węgla
0 g/km
Średnie zużycie energii elektrycznej*28,2 kWh/100 km
Zasięg*356 km
AkumulatorLitowo-jonowy
Pojemność akumulatora (użyteczna)90 kWh
Maksymalna moc ładowania prądem zmiennym (AC)**11 kW
Maksymalna moc ładowania prądem stałym (DC)**110 kW
Czas ładowania 0-100% w Wallboxie lub stacji ładowania AC (11 kW)
< 10 godzin
Czas ładowania 0-80% w stacji szybkiego ładowania DC (110kW)
< 45 minut

* Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania z klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.

** Czas ładowania akumulatora zależy od infrastruktury ładującej.

Więcej niż tylko samochód.

Mamy świadomość, że zmiana samochodu na elektryczny to poważna decyzja. Jeśli zrobisz ten ważny krok, otrzymasz od nas pełne wsparcie na każdym etapie – od zakupu Twojego EQV, przez jego użytkowanie, aż do serwisowania. Na co możesz liczyć decydując się na samochód elektryczny Mercedes-Benz?

Łatwa i wygodna eksploatacja

Łatwa i wygodna eksploatacja

• Inteligentna nawigacja z punktami ładowania i planowaniem trasy z uwzględnieniem postojów na ładowanie
 ‎
• Mercedes me Charge gwarantuje dostęp do publicznych stacji ładowania ponad 300 operatorów (w tym do punktów szybkiego ładowania IONITY). Zbiorcze płatności dzięki jednej karcie RFID do używania w różnych sieciach ładowarek
 ‎
• Usługi łącznościowe oraz aplikacja Mercedes me do zdalnego zarządzania pojazdem i sprawdzania stanu ładowania

Pełne wsparcie serwisowe

Pełne wsparcie serwisowe

• Gwarancja na akumulator 8 lat lub 200 000 km
 ‎
• Bezpłatny pakiet 4 pierwszych przeglądów
 ‎
• Usługi Assistance Mobilo, w tym pomoc w przypadku rozładowania akumulatora w trasie

Ładowanie w domu

Ładowanie w domu

• Możliwość instalacji Mercedes-Benz Wallbox Home, Twojej własnej, domowej stacji ładowania, dzięki współpracy z dedykowaną firmą EVBox
 ‎
• Możliwość wykorzystania ładowarki przenośnej podłączanej do zwykłego gniazdka naściennego

Finansowanie i gwarancja odkupu

Finansowanie i gwarancja odkupu

• Korzystna forma leasingu Lease&Drive 1% oraz gwarancja odkupu pojazdu
• Umowa na 36 miesięcy
• 0% wpłaty wstępnej
• Pakiet Gwarancyjny +24M grati
• Ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok za 1%
• Rata od 3 429 zł netto miesięcznie***

*** Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 0% wartości pojazdu, okres umowy 36 miesięcy, średnioroczny przebieg 15 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. U Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Vans dostępne są także inne oferty finansowania, w tym dla Klientów indywidualnych.

Aplikacja EQ Ready

Aplikacja EQ Ready.

Zapraszamy na wirtualną jazdę!

Chcesz mieć całkowitą pewność, że EQV spełni Twoje oczekiwania? Wybierz się na wirtualną jazdę testową dzięki aplikacji EQ Ready. To całkowicie bezpłatne narzędzie, które już po tygodniu przedstawi Ci symulację użytkowania przez Ciebie pojazdu elektrycznego. Korzystając z nawigacji GPS i danych z telefonu, aplikacja EQ Ready zanalizuje parametry jazdy – ruch samochodu i przejeżdżane przez Ciebie trasy – z uwzględnieniem dostępnych w danych obszarach stacjach ładowania. Po tygodniu dowiesz się czy samochód elektryczny jest dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.

Skontaktuj się z nami

+48 32 368 45 00


info-mbs@daimler.com