Mercedes-Benz

Mercedes me Adapter i kawa za 1 zł 

Odkryj cyfrowy świat rozwiązań Mercedes-Benz dla Twojego 4-letniego i starszego pojazdu. Odwiedź nasz serwis, a my od ręki zamontujemy Mercedes me Adapter w Twoim Mercedesie!

Podłącz się już dziś! 

Jeśli w Twoim Mercedesie nie zainstalowano jeszcze naszego najnowszego rozwiązania, od teraz masz szansę rozpocząć cyfrową komunikację ze swoim samochodem.

Mercedes me Adapter wraz z aplikacją na smartfony tworzą innowacyjny system, który zapewnia dostęp do praktycznych informacji dotyczących Twojego pojazdu. Teraz możesz na swoim urządzeniu mobilnym sprawdzić poziom paliwa przed ruszeniem w trasę, a gdy oddalisz się od auta, możesz szybko sprawdzić, gdzie jest zaparkowany i jak długo trwał postój. Dzięki liście podróży będziesz mieć pełną i przejrzystą dokumentację przebytych tras.


Poznaj cyfrowy świat Mercedes-Benz. Odwiedź nasz serwis i dołącz do społeczności Mercedes me. Nasi pracownicy wszystkim się zajmą, a Ty czekając na swój pojazd będziesz mógł odetchnąć przy świeżej kawie w naszej kawiarni Mercedes Cafe.

Raz, dwa, trzy – podłączony.

Wystarczy kilka prostych kroków, aby Twój samochód wszedł
w nowy świat cyfrowego dialogu.

Aplikacja Mercedes me Adapter umożliwia dostęp do szeregu przydatnych informacji związanych z Twoim samochodem bezpośrednio ze smartfona.

Kontakt: 
info-mbs@daimler.com
+48 32 368 45 00

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się czy Mercedes me Adapter jest kompatybilne z Twoim modelem oraz umów się na wizytę.

Więcej informacji o aplikacji:
https://www.mercedes-benz.com/pl/mercedes-me/connect-me/