Mercedes-Benz

Nowy Mercedes GLA.

Już od 1535 zł netto miesięcznie.*
Teraz z pakietem przeglądów w cenie.**
Nowy Mercedes GLA

Stworzony, by można było stawić czoła codzienności.

Nieważne, gdzie sobie teraz zażyczysz: nowy Mercedes GLA niezawodnie poprowadzi Cię do celu. Jest tak uniwersalny jak żaden inny; sprawdzi się na każdym terenie i podczas każdej aktywności. Odkryj naszego nowego sportowego, kompaktowego SUV-a, który jest tak nowoczesny i funkcjonalny, jak nigdy dotąd.

*Rata miesięczna netto dla GLA 180 d w programie Lease & Drive 1% dla przedsiębiorców (wpłata wstępna: 10% ceny netto pojazdu, okres umowy: 24 miesiące, przebieg średnioroczny 15 000 km; Pakiet Gwarancyjny w cenie; Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.). oraz leasingu 103% (wpłata wstępna: 25% ceny netto pojazdu, okres umowy 24 miesiące, wykup 19%). Model prezentowany na zdjęciu może się różnić od wersji dostępnych w ofercie.

**Pakiet serwisowy dotyczy trzech przeglądów na okres 3 lat lub 60000 km.

Doskonały podczas jazdy.

Nowy GLA wznosi się ponad siebie. A wszystko to dzięki całkiem nowemu designowi SUV-a i fascynującemu, nowoczesnemu kokpitowi. To także zasługa dużego pakietu inteligentnych systemów wspomagania: w swojej klasie to on wyznacza standardy. Wybierz się w pełną odkryć podróż.

Kokpit szerokoekranowy.
Nowy Mercedes GLA

Elegancki kokpit z cyfrowym wyświetlaczem – choćby dla niego warto wsiąść do naszego pojazdu. Tutaj można znaleźć wszystkie ważne informacje dotyczące jazdy – przedstawione w niezwykle przejrzysty sposób.

Sportowa stylizacja SUV-a.
Nowy Mercedes GLA

Wyżej, szerzej, jaśniej: jego dynamiczne proporcje i czyste, progresywne kształty nadają nowemu GLA jeszcze więcej wyrazu i jeszcze bardziej niezwykły charakter. 

Otwierany dach panoramiczny.
Nowy Mercedes GLA

Dzięki dwuczęściowemu dachowi panoramicznemu możesz podziwiać świat. Nawet wtedy, gdy jest on zamknięty. Duże przestrzenie zapewniają fascynujący wygląd oraz gwarantują we wnętrzu wyjątkowe uczucie wolności.

Wspomaganie bezpieczeństwa.
Nowy Mercedes GLA

Za sprawą swoich przewidujących systemów nowy GLA może ostrzec Cię w sytuacji awaryjnej, wspomagać podczas jazdy, a nawet automatycznie reagować. Na przykład po to, aby utrzymywać odległość, prędkość lub pas ruchu.

Wyjątkowe uczucie wolności.

Wsiądź i ciesz się komfortem oraz niezwykłymi funkcjami.

Nowy Mercedes GLA

Wyjątkowy komfort
Wygodnie otwórz klapę tylną przyciskiem lub lekkim ruchem nogi pod zderzakiem. Jest to szczególnie pomocne, gdy podczas powrotu z zakupów brak nam wolnej ręki. 

Nowy Mercedes GLA

Zawsze prezentuj się w najlepszym świetle
Wiele obszarów wnętrza można oświetlić na życzenie. Do wyboru są 64 kolory oraz kilka zestawień kolorystycznych i efektów.

Nowy Mercedes GLA

Oaza spokoju
W nowym GLA od razu poczujesz się jeszcze lepiej. Wystarczy nacisnąć przycisk. Opcjonalne pakiety ENERGIZING łączą w tym celu kilka komfortowych systemów w dziesięciominutowe programy Wellness, które, gdy siedzisz za kółkiem, zapewniają, wedle wyboru, odświeżenie lub odprężenie.

Nowy Mercedes GLA

Światowej klasy samochód
Tył nowego GLA jest nie tylko zaskakująco przestrzenny i wygodny, ale także elastyczny. W razie potrzeby całą kanapę tylną można przestawić o maks. 140 mm, dodatkowo ustawiając oparcia tylne bardziej pionowo. Dzięki temu w mgnienia oku możesz zamienić pojazd z niewielkiego przestrzennego cuda z dodatkową przestrzenią na nogi na kompaktowy pojazd transportowy klasy premium o większej przestrzeni ładunkowej. Wszystko dla Twojej wygody.

Nowy Mercedes GLA

Świetna jakość dźwięku
Dzięki systemowi nagłaśniającemu surround Burmester® możesz cieszyć się świetnymi wrażeniami akustycznymi. Dwanaście głośników o łącznej mocy 590 W zapewnia pierwszorzędny dźwięk przestrzenny, który możesz dodatkowo zoptymalizować dla przednich bądź tylnych miejsc.

Nowy Mercedes GLA

Mówi sam za siebie
„Hej, Mercedes” – wystarczą tylko dwa słowa, a już możesz rozmawiać z GLA jak ze starym przyjacielem. Wszystko to zasługa naturalnego systemu obsługi głosowej LINGUATRONIC, który doskonale Cię rozumie. System przetwarza nawet mowę pośrednią – i tak na przykład klimatyzacja słysząc frazę „Jest mi zimno" ustawia wyższą temperaturę. Obsługa głosowa ciągle się uczy – dzięki temu z każdym dniem coraz lepiej się do Ciebie dostosowuje.