Mercedes-Benz

Nowa Klasa E Limuzyna.

Ruszaj po więcej każdego dnia.
Nowa Klasa E Limuzyna

Gotowy na podbój dnia?

Rozsiądź się wygodnie i odkryj nową Limuzynę Klasy E.

Ruszaj po więcej.

Teraz możesz podjąć każde wyzwanie. Innowacyjny i intuicyjny system MBUX odpowie na Twoje pytania. Nowa Klasa E Limuzyna jest bardziej energiczna i dynamiczna niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie finansowej.

ModelE 300 e Business Edition
Cena katalogowa brutto230000 zł
ProduktLease&Drive 1% „Bez Vat” 2020
Rata miesięczna netto1869 zł*
Okres24 miesiące
Wpłata wstępna5%
Przebieg roczny15000 km
DodatkowoPakiet Gwarancyjny Gratis + 24M / Max. 120000 km

Design.

Tak wygląda prawdziwy mistrz.

Wygląd nowego modelu Mercedes-Benz Klasy E Limuzyna mówi wszystko i jeszcze więcej. Więcej stylu. Więcej mocy. Więcej dynamiki. Odkryj sportowy i nowoczesny design nowej Klasy E.

Dynamiczny tył

Sportowy design od początku do końca.

Tył nowej Klasy E ma sportowe zacięcie. Nowoczesne wzory obręczy kół i zupełnie nowe, dwuczęściowe tylne światła LED sprawiają, że prezentuje się wyjątkowo dynamicznie.

Oświetlenie Ambiente w 64 kolorach

Blask, który wypełnia wnętrze.

Oświetlenie Ambiente to 64 kolory, które w każdej chwili możesz dopasować do swoich preferencji. Dzięki temu Ty i Twoja Klasa E prezentujecie się zawsze w najlepszym świetle.

Sportowa stylistyka

Siła i dynamika.

Potężne Powerdomes, nowy grill przedni i bardziej dynamiczny kształt oddają sportowego ducha nowej Klasy E. Linia AMG nowego modelu Mercedes-Benz Klasa E Limuzyna jest tego najlepszym przykładem.

Intuicyjny system MBUX

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki.

Mówisz „Hej, Mercedes” i witają Cię dwa duże wyświetlacze cyfrowe z inteligentnym systemem MBUX w gotowości. Sztuczna inteligencja ma odpowiedzi na Twoje pytania i pozwala dopasować funkcje samochodu do Twoich potrzeb.

Komfort i funkcjonalność.

Mistrz w kategorii komfortu.

Łagodzi stres w zaledwie 10 minut

Łagodzi stres w zaledwie 10 minut.
Jedno dotknięcie przycisku wystarczy, aby nową Klasę E Limuzynę napełnić mocą. Zapewniają to dostępne po raz pierwszy pakiety ENERGIZING, które na bazie kilku systemów komfortowych tworzą dziesięciominutowe programy wellness.

Zawsze na właściwym miejscu

Zawsze na właściwym miejscu.
Fotele w nowej Klasie E oferują przestrzeń dla najwyższych wymagań w zakresie komfortu. Po raz pierwszy na pokładzie: nowa kinetyka foteli ENERGIZING dla kierowcy i pasażera, która szczególnie wzmacnia Twój kręgosłup podczas długich podróży.

Wirtualnie zobaczysz więcej

Wirtualnie zobaczysz więcej.
Podczas nawigacji w ruchu drogowym świat wirtualny łączy się z rzeczywistym. Na cyfrowym wyświetlaczu graficzne wskazówki nawigacyjne i drogowe nakładają się na obraz rzeczywisty.

Świetna jakość dźwięku

Świetna jakość dźwięku.
Legendarne brzmienie Burmester jako źródło dodatkowej mocy i ekskluzywności. Wysokowydajne głośniki emitują doskonały dźwięk przestrzenny. Można go zoptymalizować precyzyjnie do słuchania na przednich lub tylnych siedzeniach, dodatkowo intensyfikując wrażenia akustyczne.

Asystent wnętrza MBUX

Asystent wnętrza MBUX.
W nowej Klasie E Limuzyna, po raz pierwszy można obsługiwać wybrane funkcje całkowicie bezdotykowo za pomocą gestów. Na przykład nieznaczny ruch ręką w obszarze lusterka wewnętrznego wystarczy, aby aktywować lampkę do czytania.

Sztuka wyrażania życzeń

Sztuka wyrażania życzeń.
Po raz pierwszy wyposażony w naturalny system obsługi głosowej nowy model Klasy E Limuzyna zrozumie prawie każde Twoje słowo. Powiedz po prostu: „Hej Mercedes.“, a on odpowie na Twoje pytania w fascynujący sposób.

Poznaj pozostałe modele nowej Klasy E.

* Rata miesięczna netto dla modelu E 300 e Business Edition w promocji Lease&Drive 1% „bez VAT” wynosi jeden procent ceny netto katalogowej pojazdu. W ramach promocji, wartość miesięcznej raty netto została obniżona o równowartość podatku VAT. Rata prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 5% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o. o. skierowany do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r.