Tomasz Bultrowicz
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 694 484 670
tomasz.bultrowicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Michał Gamrat
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 694 484 661
michal.gamrat@daimler.com
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Krzysztof Gazek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
krzysztof.gazek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Gniewek
Konsultant Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 32 36 84 524
grzegorz.gniewek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Robert Gącik - Specjalista ds. zakupów

Tel.: +48 32 368 45 00
robert.gacik@daimler.com
Piotr Jankowski
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 694 484 614
piotr.a.jankowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Janusz Klimczok
Kierownik Warsztatu
Tel.: +48 32 368 46 50
janusz.klimczok@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Andrzej Kotuła
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 814
andrzej.kotula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Mirosław Kubica
Szef Serwisu
Tel.: +48 32 368 45 00
miroslaw.kubica@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Marta Maj
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 628
marta.maj@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Jakub Michalski
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 694 484 613
jakub.michalski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Lucjan Mitrenga
Mistrz
Tel.: +32 368 45 00
lucjan.mitrenga@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Przemysław Radło
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 688
przemyslaw.radlo@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Andrzej Tetla
Kierownik Warsztatu
Tel.: +48 694 484 640
andrzej.tetla@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Sandra Torbus
Doradca Handlowy
Tel.: +48728433307
sandra.torbus@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Piotr Walinowicz
Mistrz
Tel.: +32 368 45 00
piotr.walinowicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Rafał Wawrzyniak
Rafał Wawrzyniak
Prezes
Tel.: +48 32 368 46 01
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Mieczysław Wieloch
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
mieczyslaw.wieloch@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Łukasz Cichy
Łukasz Cichy
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 683
lukasz.cichy@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Janusz Drabicki
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 694 484 690
janusz.drabicki@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Jerzy Gogolin
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 694 484 674
jerzy.gogolin@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Grzegorz Jarczyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 630
grzegorz.jarczyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Adam Korczyński
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 612
adam.korczynski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Grzegorz Kubek
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 641
grzegorz.kubek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Paweł Kusztal
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 484 675
pawel.kusztal@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Henryk Lubas
Diagnosta
Tel.: +48 32 368 45 71
henryk.lubas@daimler.com
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Magdalena Makowska
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 610
magdalena.makowska@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Łukasz Nowak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 633
lukasz.nowak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Beata Orda
Beata Orda
Członek Zarządu
Tel.: +48 32 368 45 04
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Mariusz Urbański
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 634
mariusz.urbanski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Łukasz Cichy
Marcin Wójcik
Doradca Handlowy
Tel.: 48 694 484 627
marcin.wojcik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Zasada
Grzegorz Zasada
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 484 692
grzegorz.zasada@daimler.com
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Kamil Kozłowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 43 33 10
kamil.kozlowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Dominik Małys
Dominik Małys
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 636
dominik.malys@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Marcin Pyszny
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 728 433 305
marcin.pyszny@daimler.com
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Tomasz Cecot
Product Expert
Tel.: +48 728 43 33 12
tomasz.cecot@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Kamil Gołąbek
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 728 433 303
kamil.golabek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Mariusz Miśkiewicz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
mariusz.miskiewicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Krzysztof Chrobok
Krzysztof Chrobok
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 805
krzysztof.chrobok@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Andrzej Droś
Doradca Serwisowy
Tel.: +32 32 368 45 00; +32 698 697 840
andrzej.dros@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Marek Golba
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 320
marek.golba@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Dawid Janik
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 859
dawid.janik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Paweł Toczyłowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 78
pawel.toczylowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Piotr Kozieł
Piotr Kozieł
Trener Ekonomicznej Jazdy
Tel.: +48 698 697 833
piotr.koziel@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Sebastian Siemion
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 302
sebastian.siemion@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Damian Wilczek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
damian.wilczek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Jacek Wróbel
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 864
jacek.wrobel@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Dariusz Węgrzyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 622
dariusz.wegrzyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Doradcy handlowi samochodów osobowych

Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Bogusław Baścik
Bogusław Baścik
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 626
boguslaw.bascik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Jaskuła
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 815
piotr.jaskula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Tomasz Lisoń
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
tomasz.lison@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Bartosz Bobula
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 607
bartosz.bobula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Jarosław Gawlik - Specjalista ds. wynajmu samochodów

Tel.: +48 694 484 611
jaroslaw.gawlik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Dorota Grzybek
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: +48 728 433 319
dorota.grzybek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jakub Kułak
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 694 484 654
jakub.kulak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Doradcy handlowi samochodów dostawczych

Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody kempingowe - Samochody nowe
Sebastian Cielecki
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: +48 698 697 832
sebastian.cielecki@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Sebastian Kaszuba
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 32 368 45 00
sebastian.kaszuba@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Majchrzak
Mariusz Majchrzak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 645
mariusz.majchrzak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Dawid Mieszczak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 660
dawid.mieszczak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Doradcy handlowi samochodów ciężarowych

Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Michał Dyka
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 304
michal.dyka@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Adam Frank
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 698 697 818
adam.frank@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Olga Gibuła
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 694 484 679
olga.gibula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Agata Jarek
Doradca Handlowy ds. FleetBoard
Tel.: 694484632
agata.jarek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Rafał Konderak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 484 605
rafal.konderak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Adam Kufieta
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 616
adam.kufieta@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Aleksandra Kukulska
Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Flotowej
Tel.: +48 694 484 671
aleksandra.kukulska@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Kupka
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 809
grzegorz.kupka@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Michał Kułak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 642
michal.kulak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Tomasz Ligas
Mistrz
Tel.: +48 32 368 46 55
tomasz.ligas@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Mariusz Marcinkowski
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 32 368 46 02
mariusz.marcinkowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Tomasz Matus
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
tomasz.matus@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Mariusz Mrozek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 621
mariusz.mrozek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Maciej Pala
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 74
maciej.pala@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Michał Pietraszczyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 617
michal.pietraszczyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Janusz Polit
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 311
janusz.polit@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Arkadiusz Siwiła
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 78
arkadiusz.siwila@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Robert Sokołowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
robert.sokolowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Mateusz Styczeń
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 623
mateusz.styczen@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Grzegorz Swoboda
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 728 433 299
grzegorz.swoboda@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Adrian Szczepańczyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 620
adrian.szczepanczyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Patryk Szolc
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48728433308
patryk.szolc@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Krzysztof Tumidaj
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 643
krzysztof.tumidaj@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Łukasz Wieloch
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
lukasz.wieloch@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części
Katarzyna Ziółkowska-Rosół
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 822
katarzyna.ziolkowska-rosol@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Recepcja główna

Tel.: +32 368 45 00
info_mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: MS_0011
Paweł Śmidecki
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 615
pawel.smidecki@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Żmijewski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 698
piotr.zmijewski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe