Rafał Wawrzyniak
Małgorzata Dwornik
Prezes
Tel.: +48 32 368 46 01
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Krzysztof Bereda
Członek Zarządu
Tel.: +48 32 368 46 01
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Beata Orda
Beata Orda
Wiceprezes
Tel.: +48 32 368 45 04
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Tomasz Bultrowicz
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 694 484 670
tomasz.bultrowicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Piotr Jankowski
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 694 484 614
piotr.a.jankowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Sebastian Witeńko
Dyrektor After Sales
Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marek Ćwiek
Dyrektor Handlowy

info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Janusz Drabicki
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 694 484 690
janusz.drabicki@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Michał Gamrat
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 694 484 661
michal.gamrat@daimler.com
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Janusz Klimczok
Kierownik Warsztatu
Tel.: +48 32 368 46 50
janusz.klimczok@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Grzegorz Kubek
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 641
grzegorz.kubek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Mirosław Kubica
Szef Serwisu
Tel.: +48 32 368 45 00
miroslaw.kubica@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Michał Pietraszczyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 617
michal.pietraszczyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Andrzej Tetla
Kierownik Warsztatu
Tel.: +48 694 484 640
andrzej.tetla@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Mieczysław Wieloch
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
mieczyslaw.wieloch@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Dariusz Węgrzyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 622
dariusz.wegrzyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Bogusław Baścik
Bogusław Baścik
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 626
boguslaw.bascik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Bartosz Bobula
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 607
bartosz.bobula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Tomasz Cecot
Product Expert
Tel.: +48 728 43 33 12
tomasz.cecot@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Krzysztof Chrobok
Krzysztof Chrobok
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 805
krzysztof.chrobok@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Łukasz Cichy
Łukasz Cichy
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 683
lukasz.cichy@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Sebastian Cielecki
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: +48 698 697 832
sebastian.cielecki@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Michał Dyka
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 304
michal.dyka@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Olga Gibuła
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 694 484 679
olga.gibula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Marek Golba
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 320
marek.golba@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Kamil Gołąbek
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 728 433 303
kamil.golabek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Dorota Grzybek
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: +48 728 433 319
dorota.grzybek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Michał Hepner
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 802
michal.hepner@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Dawid Janik
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 859
dawid.janik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Grzegorz Jarczyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 630
grzegorz.jarczyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Agata Jarek
Doradca Handlowy ds. FleetBoard
Tel.: 694484632
agata.jarek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Piotr Jaskuła
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 815
piotr.jaskula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Adam Korczyński
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 612
adam.korczynski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Andrzej Kotuła
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 814
andrzej.kotula@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Kozieł
Piotr Kozieł
Trener Ekonomicznej Jazdy
Tel.: +48 698 697 833
piotr.koziel@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Kamil Kozłowski
Product Expert
Tel.: +48 728 43 33 10
kamil.kozlowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Adrian Koń
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 826
adrian.kon@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Aleksandra Kukulska
Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Flotowej
Tel.: +48 694 484 671
aleksandra.kukulska@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Kupka
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 809
grzegorz.kupka@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Jakub Kułak
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 694 484 654
jakub.kulak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Michał Kułak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 642
michal.kulak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Marta Maj
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 628
marta.maj@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Magdalena Makowska
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 610
magdalena.makowska@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jarosław Maszynkiewicz
Doradca Handlowy
Tel.: +48698697813
jaroslaw.maszynkiewicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Dominik Małys
Dominik Małys
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 636
dominik.malys@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Mariusz Mrozek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 621
mariusz.mrozek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Łukasz Nowak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 633
lukasz.nowak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Janusz Polit
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 311
janusz.polit@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Przemysław Radło
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 688
przemyslaw.radlo@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Sebastian Siemion
Doradca Handlowy
Tel.: +48 728 433 302
sebastian.siemion@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Mateusz Styczeń
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 623
mateusz.styczen@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Adrian Szczepańczyk
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 620
adrian.szczepanczyk@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Sandra Torbus
Doradca Handlowy
Tel.: +48728433307
sandra.torbus@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Mariusz Urbański
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 634
mariusz.urbanski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Jacek Wróbel
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 864
jacek.wrobel@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Katarzyna Ziółkowska-Rosół
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 697 822
katarzyna.ziolkowska-rosol@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Recepcja główna

Tel.: +32 368 45 00
info_mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: MS_0011
Doradcy handlowi samochodów ciężarowych

Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Doradcy handlowi samochodów dostawczych

Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody kempingowe - Samochody nowe
Doradcy handlowi samochodów osobowych

Tel.: +48 32 368 45 00
info-mbs@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Śmidecki
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 615
pawel.smidecki@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Żmijewski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 698
piotr.zmijewski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Andrzej Droś
Doradca Serwisowy
Tel.: +32 32 368 45 00; +32 698 697 840
andrzej.dros@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Adam Frank
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 698 697 818
adam.frank@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Jarosław Gawlik - Specjalista ds. wynajmu samochodów

Tel.: +48 694 484 611
jaroslaw.gawlik@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Krzysztof Gazek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
krzysztof.gazek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Gniewek
Konsultant Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 32 36 84 524
grzegorz.gniewek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Jerzy Gogolin
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 694 484 674
jerzy.gogolin@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Sebastian Kaszuba
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 32 368 45 00
sebastian.kaszuba@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Rafał Konderak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 484 605
rafal.konderak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Paweł Kusztal
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 484 675
pawel.kusztal@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Tomasz Ligas
Mistrz
Tel.: +48 32 368 46 55
tomasz.ligas@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Tomasz Lisoń
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
tomasz.lison@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Henryk Lubas
Diagnosta
Tel.: +48 32 368 45 71
henryk.lubas@daimler.com
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Tomasz Matus
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
tomasz.matus@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Dawid Mieszczak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 660
dawid.mieszczak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Lucjan Mitrenga
Mistrz
Tel.: +32 368 45 00
lucjan.mitrenga@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Mariusz Miśkiewicz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
mariusz.miskiewicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Maciej Pala
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 74
maciej.pala@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Marcin Pyszny
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 728 433 305
marcin.pyszny@daimler.com
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Arkadiusz Siwiła
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 78
arkadiusz.siwila@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Robert Sokołowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
robert.sokolowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Patryk Szolc
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48728433308
patryk.szolc@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Paweł Toczyłowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 78
pawel.toczylowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Tumidaj
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 643
krzysztof.tumidaj@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Piotr Walinowicz
Mistrz
Tel.: +32 368 45 00
piotr.walinowicz@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Łukasz Wieloch
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
lukasz.wieloch@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części
Damian Wilczek
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 32 368 45 00
damian.wilczek@daimler.com
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Grzegorz Zasada
Grzegorz Zasada
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 484 692
grzegorz.zasada@daimler.com
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Robert Gącik - Specjalista ds. zakupów

Tel.: +48 32 368 45 00
robert.gacik@daimler.com
Mariusz Marcinkowski
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 32 368 46 02
mariusz.marcinkowski@daimler.com
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Majchrzak
Mariusz Majchrzak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 32 368 45 00; +48 694 484 645
mariusz.majchrzak@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Adam Kufieta
Doradca Handlowy
Tel.: +48 694 484 616
adam.kufieta@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Swoboda
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 728 433 299
grzegorz.swoboda@daimler.com
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis