Samochody dostępne od ręki

Nowe samochody dostawcze Mercedes-Benz
Samochody stockowe.

Największy wybór samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz na południu Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego Klienta, przygotowujemy na bieżąco atrakcyjne oferty promocyjne, nasi doradcy zapewnią Państwu fachową i kompetentną obsługę.

Klasa A.

Citan nie może wprawdzie zastąpić Państwa w pracy, ale może ją uczynić znacznie łatwiejszą. W każdej branży. Dzięki swojej wszechstronności i zdolności dopasowywania się do potrzeb, Citan marki Mercedes-Benz stanowi odpowiedź na różne wymagania stawiane miejskiemu samochodowi dostawczemu.

Klasa C.

Mercedes-Benz Vito ustanawia wzorce wśród średniej wielkości pojazdów dostawczych. Jego różnorodność i wszechstronność sprawiają, że to prawdziwy specjalista dla branży handlowej i uniwersalny pojazd flotowy adresowany do szerokiego grona klientów. Model dostępny jest z nadwoziami typu Furgon, Mixto oraz Tourer i jako pierwszy w klasie występuje z napędem na przednie, tylne lub wszystkie koła.

Klasa CLA.

Sprinter to flagowy model dostawczy Mercedes-Benz. Obecna generacja ustanawia klasowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i niskiego zużycia paliwa. Sprinter oferuje kompleksowy pakiet technologii z dziedziny aktywnego bezpieczeństwa a  jego ogromnym atutem jest wszechstronność - nabywcy mają do wyboru ponad 1000 kombinacji, w tym szeroką gamę silników wysokoprężnych i benzynowych, przekładnie manualne i automatyczne plus bogactwo wersji nadwoziowych, wagowych oraz odmian tylnej osi. A do tego Sprinter to prawdziwy Mercedes: wyróżnia się solidnością, wyśmienitym komfortem jazdy i ergonomicznie zaprojektowanym kokpitem.

klasav

Klasa V to największy spośród osobowych Mercedesów - auto mieści do 8 osób, a za sprawą szerokiej konfiguracji siedzeń i przestrzeni bagażowej można je dostosować do zróżnicowanych potrzeb. To nie tylko rodzinny van, ale też idealny samochód dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz pojazd do transportu VIP-ów czy gości hotelowych. Klasa V łączy wzorową funkcjonalność z cechami, które charakteryzują wszystkie modele spod znaku trójramiennej gwiazdy: wysmakowanym designem, wysokiej klasy wykończeniem, komfortem, wydajnością, przyjemnością z jazdy i bezpieczeństwem.

Mercedes wśród pickupów: Mercedes-Benz Klasy X łączy typowe atuty pickupów – solidność, funkcjonalność, wytrzymałość i możliwości w terenie – z klasycznymi cechami Mercedesów – designem, komfortem, dynamiką jazdy i bezpieczeństwem.