Mercedes-Benz Sosnowiec Car Rental

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie  wynajmu samochodów.
Samochody stockowe.

Mercedes-Benz Sosnowiec to fabryczny salon i serwis koncernu Daimler. Nasza dotychczasowa oferta obejmująca sprzedaż i serwis samochodów nowych i używanych osobowych i dostawczych zostaje rozszerzona o usługę wynajmu samochodów osobowych i dostawczych.

Nasza propozycja powstała w trosce o pełną satysfakcje Klienta. W ofercie posiadamy m. in. samochody osobowe z automatyczna skrzynią biegów z bogatym wyposażeniem obejmującym między innymi nawigacje oraz pojazdy z napędem na cztery koła 4Matic.

W naszej ofercie proponujemy wynajem jedno lub kilkudniowy dla Klientów naszego serwisu na czas przeglądu lub naprawy pojazdu nieobjętej gwarancja w tym naprawy blacharsko-lakierniczej w przypadku, kiedy ubezpieczyciel nie pokrywa kosztów pojazdu zastępczego. Dla naszych Klientów oferujemy bardzo konkurencyjne ceny wynajmu pojazdów. Oferta nasza obejmuje również wynajem pojazdów na czas naprawy z polisy AC / OC na koszt ubezpieczyciela. Dzięki temu mogą Państwo w czasie naprawy swojego pojazdu w dalszym ciągu cieszyć się jazdą pojazdem marki Mercedes-Benz.

Dodatkowo nasza oferta umożliwia Klientom częstą zmianę pojazdu bez ponoszenia kosztów związanych z utrata wartości pojazdu używanego. Umożliwia ona również użytkowanie pojazdu w czasie oczekiwania na nowo zamówiony pojazd w naszym salonie w przypadku wcześniejszej sprzedaży dotychczasowego pojazdu.

Oferta nasza obejmuje również wynajem krótkoterminowy (do miesiąca) oraz średnioterminowym (do dwunastu miesięcy) dla Klientów indywidualnych i firm. Jest ona skierowana do firm i przedsiębiorstw, które nie chcą wiązać się umową długoterminową. Wynajem uwzględnia serwis, opony sezonowe, pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Dodatkowo wynajem pojazdu zapewnia korzyści wynikające z braku wkładu własnego, możliwości wliczenia kosztu wynajmu w koszty uzyskania przychodu firmy oraz zapewnia stałe i przewidywalne koszty miesięczne.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest również to, że w przypadku zainteresowania wynajmem pojazdu na dłużyszy okres czasu istnieje możliwość indywidualnego wyboru pojazdu i jego wyposażenia z szerokiej gamy pojazdów oferowanych przez firmę Mercedes-Benz.

Celem Mercedes-Benz Sosnowiec jest ciągłe doskonalenie usług w tym usługi wynajmu pojazdów tak, aby zaspokoić indywidualne potrzeby Klientów.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Specjalistą ds. wynajmu samochodów.
Z przyjemnością pomoże Państwu w doborze odpowiedniego pojazdu, wyjaśni szczegóły oferty i zarezerwuje dla Państwa samochód.