Mercedes-Benz

Van Pro Center

Nowa przestrzeń samochodów dostawczych w Mercedes-Benz Sosnowiec - Van Pro Center.

W ramach idei ciągłego rozwoju, a także podnoszenia standardów i wytycznych koncernu Daimler, Mercedes-Benz Sosnowiec stworzył nową aranżację i miejsce dedykowane wyłącznie pojazdom dostawczym - Van Pro Center.

Z uwagi na specyficzne potrzeby i oczekiwania klientów z tego właśnie segmentu, wyodrębniliśmy nową, powiększoną i znacznie bardziej komfortową przestrzeń wystawową ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznych zabudów i warunków załadunku, zarówno samochodów nowych jak i używanych. Możemy się poszczycić największym w południowej Polsce parkiem samochodów dostawczych ze specjalistycznymi zabudowami (chłodnie, skrzynie z plandekami, kontenery) dostępnymi "od ręki" i wykwalifikowanym zespołem doradców handlowych. Nasi Klienci mają również możliwość swobodnego porównywania zróżnicowanych wersji modelowych takich jak: Citan, Vito, Klasa V czy Sprinter, wybierając wariant najlepiej odpowiadający potrzebom zarówno osobistym, jak i biznesowym.
Van Pro Center w Mercedes-Benz Sosnowiec to nie tylko udogodnienia powiązane ze sprzedażą. Wyspecjalizowany serwis dedykowany wyłącznie samochodom dostawczym, najnowocześniejszy sprzęt, usługa "door to door", największy wybór samochodów zastępczych, i profesjonalny zespół serwisowy to tylko niektóre atuty, z których jesteśmy dumni.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami handlowymi i serwisowymi, a także odwiedzin Mercedes-Benz Sosnowiec i Van Pro Center.