Mercedes-Benz

Doradca Handlowy / Key Account Manager

Fabryczny Salon i Serwis Mercedes-Benz
poszukuje osoby na ww. stanowisko
Miejsce pracy: Sosnowiec

Główne zadania:

•Aktywne pozyskiwanie Nowych Klientów Flotowych;
•Prowadzenie spotkań biznesowych;
•Wprowadzenie polityki flotowej i rabatowej u Klientów;
•Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
•Opieka i rozwój współpracy z Klientami już pozyskanymi;
•Współpraca z firmami CFM;
•Realizacja celów ilościowych i jakościowych;
•Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych;
•Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM;
•Obsługa procesu sprzedaży wg standardów i procedur Mercedes–Benz Sosnowiec;
•Reprezentowanie firmy podczas eventów i akcji marketingowych.

Nasze oczekiwania:

•Pasja do sprzedaży bezpośredniej i samochodów;
•Orientacja na cele, wyniki, rezultaty;
•Doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane;
•Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B poparte ponadprzeciętnymi wynikami;
•Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu;
•Zaangażowanie i inicjatywa;
•Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
•Umiejętność pracy w zespole;
•Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;
•Znajomość języka angielskiego (gwarantująca swobodne wypowiadanie się również na tematy zawodowe);
•Prawo jazdy kat. B;
•Dyspozycyjność.

Kandydatom oferujemy:

•Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym;
•Dedykowany dla działu sprzedaży flotowej system prowizyjny;
•Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje;
•Opiekę medyczną.

CV proszę wysyłać na adres rekrutacja-mbs@daimler.com do 14 listopada.